beton cilasiParlak Beton Cilası. Beton yüzeyin mevcut tekstüründe değişikliğe yol açmaz. Kir tutmayı azaltır ve betonun rengi yağmur etkisiyle değişmez.

baski beton malasiBaskı Beton Malası, Beton yüzeyi düzleştirmek, şap işlemi sırasında oluşan boşlukları doldurmak için kullanılır.

perde beton fotograf gravur kaliplariperde beton fotograf gravur kaliplari İstenilen fotoğraf kalıplara oyulur. Kalıbın beton yüzeyin üzerine uygulanarak elde edinilen fotoğraf gravür biçimleri,

baski beton tokmagi damgaBaskı Beton Tokmağı, Beton yüzeyi uygulamalarında kalıplara damgalama yapılarak beton yüzeyde desenin iyi sonuç vermesinini sağlar.

baski beton beton kaliplarBaskı Beton Kalıpları, iç ve dış mekanlar için tasarlanmış bir zemin kaplama kalıp malzemesidir.

kalip ayirici tozKalıp Ayırıcı Toz, baskı beton uygulamalarında kalıbın beton zeminde iyi sonuç vermesini ve beton zemine yapışmamasını sağlar.

teksturlu perde beton kaliplarTekstürlü Desenli Perde Beton Kalıpları, Plyywood-Kontrplak veya Çelik Kalıplara yapıştırılarak kullanılır.

baski beton cilasiBaskı Beton Cilası, Baskı beton uygulamasından sonra, beton yüzeyini cilalamak için kullanılan tek komponentli reçine bazlı beton cilasıdır.

baski logo kaliplarBaskı Logo Kalıpları, belediye logoları ve kurumsal logo baskı beton kalıpları, istenilen ebat ve ölçülerde tasarlanarak imalatı yapılmaktadır.